Vatam Hungária Kft. - Több mint épületgépészet!

Karrier

Cégünk 20 éves múltra visszatekintő 100 % magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Kezdetben nagyobb épületgépész cégeknek dolgozott alvállalkozásban, illetve családi házak épületgépészeti kivitelezését vállalta.

A Vatam Hungária Kft. mára már, gyárak, ipari létesítmények épületgépész igényeinek kiszolgálását látja el az ország egész területén, illetve a gyökerektől nem elszakadva, továbbra is eleget tesz a magán emberek családi ház kivitelezésére vonatkozó megkereséseinek is.

Csatlakozz cégünk csapatához, ha érdekes lehet számodra:

  • cégen belüli fejlődés, előre lépési lehetőség,
  • stabil háttér,
  • megbízható, lojális csapat,
  • elismerés és megbecsülés.
Amennyiben azonosulni tudsz cégünk jelmondatával itt a helyed nálunk, várunk szeretettel:
Azért dolgozunk együtt, magas szakmai színvonalon, hogy mindannyian jobban éljünk!

nyitott pozícióink

A Vatam 20 éves múltra visszatekintő 1️⃣0️⃣0️⃣ %-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Cégünk gyárak, ipari létesítmények épületgépész igényeinek kiszolgálását látja el az ország egész területén. A Vatam Hungária Kft. új munkatársat keres Műszaki bolti eladó pozícióba.

Elvárások:

  • Aktív értékesítés, igényeik felmérése, szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása
  • Termékekhez kapcsolódó szolgáltatások ajánlása és értékesítése
  • Beérkező áru átvétele
  • Árukészlet feltöltés és az eladótér rendben tartása
  • Gyors, precíz pénztárgépkezelés
  • Garanciális ügyek intézése
  • Időnkénti leltározási feladatok
  • Nyitási és zárási, ezekhez kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatok pontos elvégzése
  • Számítástechnikai ismeretek

Előnyt jelent:

  • Épületgépészet területén szerezett 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
  • Előre megtervezett beosztás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér

A Vatam 20 éves múltra visszatekintő 1️⃣0️⃣0️⃣ %-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Cégünk gyárak, ipari létesítmények épületgépész igényeinek kiszolgálását látja el az ország egész területén. A Vatam Hungária Kft. új munkatársat keres PROJEKTVEZETŐ pozícióba.

Feladatok:

  • Munkák felmérése, költségvetési kiírás készítése
  • Előzetes bejárás, tervdokumentáció vizsgálata, terület átvétele
  • Projektforgatókönyv készítése a kiírás, ütemterv alapján
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Építési napló, jegyzőkönyv vezetése, heti beszámolók készítése
  • Építésvezetők és alvállalkozók koordinálása
  • Kivitelezési ütemterv nyomon követése, minőségi ellenőrzés
  • Anyag rendelések egyeztetése a beszerzéssel,
  • Munka- és tűzvédelmi előírások betartásának biztosítása
  • Beüzemelés, próbaüzem, teljesítésigazolások kiállítása
  • Átadási dokumentáció összekészítése

Elvárások:

  • Épületgépész technikus/felsőfokú szakmai végzettség
  • Előnyt jelent a gépészmérnöki, felelős műszaki végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns gyakorlat
  • Legalább alap szintű Office, Excel, Word programok ismerete

  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali kezdés, hosszútávú munkalehetőség
  • Cégen belüli fejlődés, előrelépés lehetőség
  • Megbízható, lojális csapat
  • Elismerés és megbecsülés
  • Hivatalos minősítés megszerzése

A Vatam 20 éves múltra visszatekintő 1️⃣0️⃣0️⃣ %-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Cégünk gyárak, ipari létesítmények épületgépész igényeinek kiszolgálását látja el az ország egész területén. A Vatam Hungária Kft. új munkatársat keres CSŐSZERELŐ pozícióba.

  • Kiemelt bérezés,
  • Munkakezdés azonnal, egyműszakos munkarend
  • Szakmai fejlődés, előre lépési lehetőség,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Munkaruházat, munkavédelmi felszerelés,

Elvárás:

  • Szakmunkás végzettség,
  • Szakmai tapasztalat,
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Megbízhatóság,
  • Jó fizikum, terhelhetőség.

  • B kategóriás jogosítvány

A Vatam 20 éves múltra visszatekintő 1️⃣0️⃣0️⃣ %-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Cégünk gyárak, ipari létesítmények épületgépész igényeinek kiszolgálását látja el az ország egész területén. A Vatam Hungária Kft. új munkatársat keres HEGESZTŐ pozícióba.